530 717 916
61 666 06 90
530 777 606

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Z czym nam się to kojarzy?... Takie pytanie zadajemy sobie czasem, widząc znajomy wzór graficzny. Jakiś charakterystyczny szlaczek, prosty, lecz zapadający w pamięć kształt, a może specyficzny układ geometryczny – i już przychodzi nam na myśl skojarzenie ze znanym logo popularnej firmy. Jak oni to robią, że widzimy ich nawet tam, gdzie ich nie ma? 

Nie będziemy podawać konkretnych przykładów. Oni nam nie robią reklamy, więc my im też nie zrobimy. W każdym razie my wiemy, jak oni to robią. I wiemy, o co w tym chodzi. Dlatego Wasza firma również może mieć logo, które będzie łatwo rozpoznawalne i kojarzone z Waszymi produktami bądź usługami. To kwestia umiejętnego połączenia efektów plastycznych i psychologicznych.

Identyfikacja wizualna to nie tylko logo. To również wizytówki, papier firmowy, koperty, nadruki na CD/DVD, teczki ofertowe, kalendarze oraz (a może przede wszystkim) oryginalny design na stronie WWW. Innymi słowy – wszystko, co wchodzi w skład rozbudowanej Księgi Znaku (Corporate Identity).

Pracujemy z key visual – a gdy go brak, to tworzymy go sami.

Dzwońcie, piszcie, przyjeżdżajcie – najważniejszy jest pierwszy kontakt.

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami, przygotowaliśmy specjalną stronę dedykowaną projektom graficznym przygotowywanym w naszej agencji. Sprawdź cennik identyfikacji wizualnej.

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.