61 666 06 90
530 717 916
530 777 606
61 666 06 91

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

UCZCIWIE – Fakturę wystawiamy dopiero po akceptacji projektu przez klienta. Ta zasada dotyczy wszystkich prac projektowych i stwarza przejrzysty układ: zamówienie – projektowanie – akceptacja – rozliczenie – realizacja – odbiór.

METODYCZNIE – Po otrzymaniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę oraz terminy wykonania. Następnie realizujemy zlecenie i prezentujemy gotowy projekt. Jeśli wszystko gra, to OK, a jeśli trzeba nanieść jakieś poprawki, to nanosimy. Po ostatecznej akceptacji projektu wystawiamy fakturę, a po jej opłaceniu finalizujemy zlecenie (uruchamiamy stronę, dostarczamy gotowe do druku pliki graficzne etc.).

ELASTYCZNIE – To my dostosowujemy się do zleceniodawcy, a nie na odwrót. Lubimy stałych klientów, dlatego przy dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty i dogodne terminy płatności. Lubimy nowych klientów, dlatego aby ułatwić pierwszy krok przygotowaliśmy formularz wyceny. Lubimy każdych klientów, dlatego wszyscy mogą liczyć na nasze maksymalne zaangażowanie.

Firmy z Poznania i okolic chętnie odwiedzamy. W tym celu należy wypełnić formularz spotkania, ewentualnie umówić się z nami telefonicznie bądź napisać maila. Poza tym odległość nie ma dla nas żadnego znaczenia – wysyłamy nasze projekty w różne części świata! Wystarczy tylko skontaktować się z nami.

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, to nic nie kosztuje.