61 666 06 90
530 717 916
530 777 606
61 666 06 91

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Byliśmy...

Nasze doświadczenie sięga początków internetu w Polsce. Działaliśmy w branży, gdy powstawały pierwsze portale, pierwsze sklepy internetowe, pierwsze social media, jak również pierwsze aplikacje mobilne. Wyścig technologiczny w tym sektorze nie ma sobie równych nigdzie indziej. Być na bieżąco to za mało, dlatego zawsze staraliśmy się być o krok do przodu.

 

Jesteśmy...

Zdobywane przez lata umiejętności pozwalają nam oceniać sytuację z perspektywy eksperta. Dlatego z przekonaniem oferujemy usługi oparte na solidności i skuteczności. Nasze projekty cechują: czytelność, jasność przekazu i siła oddziaływania. Doskonale znamy nowe technologie oraz trendy w projektowaniu. Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami, co korzystnie wpływa na jakość kompleksowej obsługi. Począwszy od logo, strony internetowej czy sklepu, poprzez całą komunikację – na działaniach reklamowych kończąc. Naszą specjalnością jest tworzenie identyfikacji wizualnej oraz wprowadzanie na rynek nowych firm. Wiadomo bowiem, że najlepsze efekty osiąga się robiąc coś od początku do końca.

 

Będziemy!

Stawiamy na ciągły rozwój. Badamy nieustannie rynek, śledząc technologie i możliwości. Sami testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego nasze gwarancje mają realne pokrycie. Na wypadkową jakości składają się jednak jeszcze inne czynniki. Dlatego uważnie monitorujemy wyniki różnorodnych badań w dziedzinie reklamy, psychologii i socjologii. Stale też poszerzamy horyzonty pamiętając, że głównym motorem napędzającym kreatywność jest wyobraźnia.

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, to nic nie kosztuje.