61 666 06 90
530 717 916
530 777 606
61 666 06 91

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Jeśli ktoś prowadzi (lub ma zamiar prowadzić) sklep internetowy i nie zaistnieje na Allegro, to mniej więcej tak, jakby miał sklep spożywczy na osiedlu i zamykał go o godz. 16.00. I naprawdę nie ma w tym wielkiej przesady. Allegro jest największym bazarem internetowym (przynajmniej, jeśli chodzi o Polskę) i pomimo ogromnej konkurencji wśród sprzedających, generuje im całkiem przyzwoity ruch w interesie.

Natomiast jeśli ktoś prowadzi (lub ma zamiar prowadzić) sklep internetowy i chce zaistnieć na Allegro, to należałoby pomyśleć o dobrym szablonie. Po co? Aby wygodniej sprzedawać, aby być rozpoznawalnym, a co za tym idzie – aby być wiarygodnym sprzedawcą. Taki szablon oczywiście można sobie ściągnąć gdzieś za darmo... Dobrze, teraz się śmiejemy... Jak już się pośmialiśmy, to wyjaśniamy (tym, którzy się nie śmiali): szablony darmowe są bardzo dobre. Przez pierwsze 5 minut. Tyle mniej więcej trzeba czasu, by zorientować się, że nic w nich nie działa tak jak powinno (o ile w ogóle coś działa).

Dobry szablon, to szablon w pełni dostosowany do indywidualnych potrzeb sklepu, zintegrowany ze sklepem, będący de facto jego częścią. Takim jakby „okienkiem na ulicę”. Dobry szablon będzie posiadał umiejętnie opracowaną podstronę O MNIE, będzie zawierał przyciągające uwagę teksty i takież zdjęcia. A grafiką będzie nawiązywać oczywiście do sklepu.

Proste, prawda? Ale gdyby ktoś jednak nie miał czasu na samodzielną dłubaninę, to zawsze może skontaktować się z nami i zamówić szablon swoich marzeń.

Piszemy cały czas o Allegro, ale oczywiście tworzymy również szablony do eBaya lub jakichkolwiek innych serwisów aukcyjnych.

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.