530 717 916
61 666 06 90
530 777 606

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Nasza nieustająca promocja: 250 zł dla każdego! Byli już tacy, co obiecywali po sto milionów (starych) albo mieszkania dla wszystkich... My nie obiecujemy, tylko dajemy! Wystarczy tylko zamówić u nas stronę WWW lub sklep internetowy, by „w bagażniku znalazła się niespodzianka” w postaci kuponu o wartości 250 zł. Naturalnie cukierków się za to nie kupi, ale można (trzeba nawet) spożytkować go na Google AdWords, czyli usługę linków sponsorowanych.

Należymy do programu Google Partners, więc możemy sobie pozwolić na tego typu prezenty. Ergo: każdy, kto płaci nam za stronę, odzyskuje z powrotem ćwierć tysiączka.

Na czym polega Google AdWords? Jeśli wpiszemy cokolwiek w wyszukiwarkę Google, to zawsze na początku pojawiają się linki sponsorowane. W zależności od poniesionych kosztów będą pojawiać się dłużej lub krócej. Istotną rzeczą jest tutaj fakt, że opłata naliczana jest od liczby faktycznych kliknięć w dany link. Tym bardziej więc możliwość zaistnienia na szczycie wyników wyszukiwarki dla zupełnie nowej strony – to okazja gwarantująca dobry start!

A jeśli interesują Was szczegóły kampanii AdWords, to dorzucimy jeszcze taki drobiazg, że bierzemy czynny udział w ich tworzeniu. Wystarczy się z nami skontaktować, by otrzymać wszelkie informacje, czyli czemu tak dużo i dlaczego tak tanio ;)

Oferta linków sponsowanych

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.