530 717 916
61 666 06 90
530 777 606

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

R5 studio

budujemy trwałe pomosty pomiędzy firmą a klientem

R5 Studio to agencja reklamowa typu full service. Tworzymy kompleksowy wizerunek firm, zapewniamy skuteczną reklamę, realizujemy wszelkie elementy kampanii promocyjnych.
Gwarantujemy stałą opiekę, ochronę danych oraz niewyczerpany bank pomysłów. Dzięki stałej kooperacji z najlepszymi specjalistami – działamy wielopłaszczyznowo i elastycznie.
Budujemy trwałe pomosty pomiędzy firmą a klientem w oparciu o doświadczenie i śmiałą wyobraźnię. Zaufaj RAZ, pozostań z nami NA ZAWSZE!

Jak działamy

Uczciwie

Fakturę wystawiamy dopiero po akceptacji projektu przez klienta. Ta zasada dotyczy wszystkich prac projektowych i stwarza przejrzysty układ: zamówienie – projektowanie – akceptacja – rozliczenie – realizacja – odbiór.

Metodycznie

Po otrzymaniu zapytania ofertowego przedstawiamy wycenę oraz terminy wykonania. Następnie realizujemy zlecenie i prezentujemy gotowy projekt. Jeśli wszystko gra, to OK, a jeśli trzeba nanieść jakieś poprawki, to nanosimy. Po ostatecznej akceptacji projektu wystawiamy fakturę, a po jej opłaceniu finalizujemy zlecenie (uruchamiamy stronę, dostarczamy gotowe do druku pliki graficzne etc.).

Elastycznie

To my dostosowujemy się do zleceniodawcy, a nie na odwrót. Lubimy stałych klientów, dlatego przy dłuższej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty i dogodne terminy płatności. Lubimy nowych klientów, dlatego aby ułatwić pierwszy krok przygotowaliśmy formularz wyceny. Lubimy każdych klientów, dlatego wszyscy mogą liczyć na nasze maksymalne zaangażowanie.

Kontakt to podstawa

Jesteście z Poznania lub okolic? Nic nie stoi na przeszkodzie, by umówić się na spotkanie. Przyjedziemy, doradzimy, a bezpośrednia rozmowa to najlepsza gwarancja dobrego porozumienia! Poza tym odległość nie ma dla nas żadnego znaczenia – wysyłamy nasze projekty w różne części świata! Wystarczy tylko skontaktować się z nami.

Strategia działania

nasz sukces to sukcesy naszych klientów

Byliśmy... Nasze doświadczenie sięga początków internetu w Polsce. Działaliśmy w branży, gdy powstawały pierwsze portale, pierwsze sklepy internetowe, pierwsze social media, jak również pierwsze aplikacje mobilne. Wyścig technologiczny w tym sektorze nie ma sobie równych nigdzie indziej. Być na bieżąco to za mało, dlatego zawsze staraliśmy się być o krok do przodu.

Jesteśmy... Zdobywane przez lata umiejętności pozwalają nam oceniać sytuację z perspektywy eksperta. Dlatego z przekonaniem oferujemy usługi oparte na solidności i skuteczności. Nasze projekty cechują: czytelność, jasność przekazu i siła oddziaływania. Doskonale znamy nowe technologie oraz trendy w projektowaniu. Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami, co korzystnie wpływa na jakość kompleksowej obsługi. Począwszy od logo, strony internetowej czy sklepu, poprzez całą komunikację – na działaniach reklamowych kończąc. Naszą specjalnością jest tworzenie identyfikacji wizualnej oraz wprowadzanie na rynek nowych firm. Wiadomo bowiem, że najlepsze efekty osiąga się robiąc coś od początku do końca.

Będziemy! Stawiamy na ciągły rozwój. Badamy nieustannie rynek, śledząc technologie i możliwości. Sami testujemy najnowsze rozwiązania, dlatego nasze gwarancje mają realne pokrycie. Na wypadkową jakości składają się jednak jeszcze inne czynniki. Dlatego uważnie monitorujemy wyniki różnorodnych badań w dziedzinie reklamy, psychologii i socjologii. Stale też poszerzamy horyzonty pamiętając, że głównym motorem napędzającym kreatywność jest wyobraźnia.

Kontakt

Zaufali nam
projekt logo poznań projekt wizytówki poznań projekt ulotki poznań tworzenie stron www poznań projektowanie stron internetowych poznań strony internetowe poznań strony www poznań sklepy internetowe poznań tworzenie sklepów internetowych poznań projektowanie sklepów internetowych poznań tworzenie stron internetowych projektowanie stron www projekty graficzne poznań projekty logo projektowanie wizytówek projektowanie logo strony www cms tworzenie stron www projektowanie logotypów projekty graficzne poznań

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.