530 777 606
530 717 916
61 666 06 90

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Strony internetowe Gniezno

Jakie powinny być, a jakie nie powinny być strony www dla firm z Gniezna?

Gniezno to pierwsza stolica Polski i miasto pełne cennych zabytków. Jeżeli jesteś z Gniezna i potrzebujesz strony www na miarę swojego miasta, to jest nam niezmiernie miło. My, czyli agencja reklamowa R5 Studio, także jesteśmy z Wielkopolski, także z historycznego miasta (Poznania) i doskonale wiemy, czego Ci potrzeba. Twoja strona internetowa powinna być jak Gniezno, czyli pierwsza. Pierwsza gdzie? W wyszukiwarce Google oczywiście. Ale zabytkowa z pewnością być nie powinna. Projektowanie stron www ma obecnie sens tylko wtedy, gdy są to nowoczesne strony internetowe. Jeżeli takiej strony www potrzebujesz, to świetnie – jesteś we właściwym miejscu!

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Jakie strony internetowe są pierwsze w wyszukiwarce Google?

To jest pytanie, które powinien sobie zadać każdy, kto potrzebuje strony www. Gniezno posiada pewną liczbę restauracji, hoteli oraz przeróżnych firm usługowych. Możesz sprawdzić, które strony internetowe wyświetlają się wyżej w wynikach Google, a które niżej. Czym się różnią? Z pewnością te na szarym końcu nie wyglądają najlepiej, a nierzadko są wręcz zapomniane przez swoich właścicieli. Ale nawet te strony www, które są najwyżej w wynikach, dałoby się niekiedy jeszcze udoskonalić. Dlaczego? Bo internet nie stoi w miejscu, a tym samym każdy, kto chce być pierwszy i lepszy od konkurencji, także nie może stać i patrzyć, jak go inni prześcigają. My, czyli agencja reklamowa R5 Studio z Poznania, zawsze dbamy o to, by nasze strony internetowe były na bieżąco z aktualnymi trendami, a naszym Klientom oferujemy stałe i bezpłatne doradztwo „do końca świata i o jeden dzień dłużej”.

Twoja strona internetowa nie może być zabytkiem!

Są zabytki, które z przyjemnością się podziwia i wielu ludzi w tym celu odwiedza Gniezno. Ale internet to nie muzeum techniki, bo powiedzmy sobie szczerze: zabytkowe strony internetowe, to w większości są po prostu śmieci. I jak każde śmieci – zwyczajnie zaśmiecają internet. Tutaj liczy się szybkość, precyzja wykonania i nadążanie za światowymi trendami. W globalnym internecie rządzi Google i definiuje swoje warunki wyraźnie:

  • strony internetowe muszą być responsywne – by Twój klient mógł skorzystać z Twojej strony www za pomocą telefonu lub tabletu;
  • strony internetowe muszą być szybkie i niezawodne – Google to ocenia i ma to wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania;
  • strony internetowe muszą być estetyczne i czytelne, a ich treści powinny być unikatowe i zawierać solidny ładunek merytoryczny.

Takie strony internetowe bardzo dobrze się pozycjonują. A gdy się pozycjonują, to co? To są pierwsze w Google, a ich firmy odnoszą sukcesy. Wzorowo wykonana strona www musi być jak Pendolino, aby Twój klient poczuł ten komfort. To musi być błyskawiczna podróż, zakończona uzyskaniem wszelkich potrzebnych informacji. I na tym polega prawdziwa reklama w internecie, gdy we właściwym miejscu i czasie dostarczasz właściwych informacji.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Gniezno

Ile kosztuje zaprojektowanie strony www, takiej na miarę firmy z Gniezna?

Na pewno mniej, niż musiał wydać Mieszko I, gdy Gniezno gościło Ottona III w roku 1000. Reklama w internecie jest zdecydowanie tańsza, niż średniowieczne standardy wyższych sfer. Aby jednak móc udzielić Ci konkretnej informacji, ile będzie kosztować stworzenie Twojej strony www, musimy sami dysponować pewnymi informacjami. I do tego służy właśnie nasz formularz wyceny, w którym Ty zdefiniujesz swoje potrzeby oraz oczekiwania, a następnie my, czyli agencja reklamowa R5 Studio zaproponujemy Ci konkretne rozwiązania. Gdy uzyskamy konsensus, wówczas będziemy znać cenę Twojej strony www. Brzmi logicznie, prawda? Nasze strony internetowe są konkurencyjne cenowo, ponieważ w ramach usługi podstawowej oferujemy bogaty pakiet funkcjonalności, za które niejedna agencja reklamowa liczy sobie oddzielnie. Standardowo wyposażamy strony internetowe w formularze kontaktowe, slajdery, mapki dojazdowe, galerie zdjęć, integrujemy strony www z Facebookiem oraz oczywiście tworzymy wyłącznie responsywne strony www.

Darmowa wycena

A może by tak „Zjazd w Gnieźnie” w celu omówienia Twojej strony www?

Dlaczego nie? Jesteśmy kontaktowi, jak na poznaniaków przystało, więc chętnie wpadniemy na kawę :) Pragniemy jednak zaznaczyć, że z naszej strony kontakt osobisty nie jest wymogiem. Wszelkie potrzebne informacje do rozpoczęcia prac nad stworzeniem strony internetowej możesz przekazać nam telefonicznie oraz mailowo. Zrealizowaliśmy już naprawdę dużo stron www dla firm z całego kraju (również z zagranicy) bez konieczności osobistej wizyty. Nie oznacza to, że unikamy kontaktów, bo mamy wielu stałych klientów (także w okolicach Gniezna), których odwiedzamy regularnie w ramach współpracy.

Chętnie więc odwiedzimy również Twoją firmę, ale czekać specjalnie na naszą wizytę nie musisz, bo Twoja strona internetowa powinna jak najszybciej zacząć pracować dla Ciebie.

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Panele, dodano: 14 maja 2019 | 08:05
firma: R5 studio
Wykonany sklep spełnia nasze oczekiwania w 100%. Bardzo ładny projekt, prace wykonane ...
Przeczytaj opinię
Nick: Adam, dodano: 10 maja 2019 | 14:42
firma: R5 studio
W r5 studio robiliśmy stronę, druk kalendarzy i inne projekty. Współpraca na najwyższym ...
Przeczytaj opinię
Nick: Ewa, dodano: 9 maja 2019 | 22:32
firma: R5 studio
W R5 studio zamawiałam wszystko dla nowej firmy: logo, wizytówki, stronę, ulotki. ...
Przeczytaj opinię
Nick: Maciej, dodano: 9 maja 2019 | 13:49
firma: R5 studio
To już trzecia strona, którą robiliśmy w R5 studio. Zawsze obsługa na najwyższym ...
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

portfolio stron internetowych

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strony internetowe portfolio

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strony www portfolio

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

portfolio sklepów internetowych

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

tworzenie stron internetowych

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strony internetowe realizacje

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strony www Swarzędz

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

portfolio stron internetowych

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.