530 777 606
530 717 916
61 666 06 90

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Strony www Jarocin, czyli…

Strony internetowe, popularne jak festiwal w Jarocinie!

Dodajmy, że jak dawny Festiwal Muzyków Rockowych w Jarocinie, bo kiedyś Jarocin był jeden, jedyny na całą Polskę, na cały Układ Warszawski nawet. Dlatego do Jarocina tłumnie przyjeżdżała młodzież z kraju i z zagranicy, by poczuć moc rockowego ducha. Jeżeli jesteś z Jarocina, to wiesz, o czym mowa. Jeżeli nawet nie jesteś sympatykiem festiwalu w Jarocinie, to nic nie szkodzi, bo zasada popularyzacji festiwalu i strony internetowej jest podobna. Gdyby Twoja firma była jedyną firmą w kraju, to nie potrzebowałaby nawet strony www, by się wypromować. Gdyby dla Twojej strony internetowej nie istniała żadna konkurencja w branży, to zajmowałaby ona zawsze czołową pozycję w Google. Tak było ze starym festiwalem w Jarocinie – żadnej konkurencji! A obecnie? Obecnie Jarocin Festiwal to tylko jeden z chyba nawet kilkuset festiwali w kraju. I aktualnie bez przesadnej popularności. To lekcja, którą warto zapamiętać, bo przecież zależy Ci na popularności Twojej strony www, prawda? Jeżeli tak, to dzień dobry, agencja reklamowa R5 Studio się kłania. Nasza specjalność to projektowanie stron internetowych, a także reklama w internecie.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Pozycja Twojej strony www, to Twój prywatny Jarocin Festiwal!

Wyobraź sobie tę sytuację, jak w czasach PRL-u pociągi z całego kraju wiozą do Jarocina tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy fanów na koncerty. A teraz zmień sobie w myślach wizerunek: to już nie jest Jarocin, tylko szyld Twojej strony www, a zamiast pociągów wypchanych żądną muzyki młodzieżą, wyobraź sobie tysiące użytkowników internetu w całej Polsce, którzy chcą dotrzeć do Twojej strony www. No nie, nie ma tak dobrze. To już by za słodko było :) Oni nie szukają konkretnie Twojej strony internetowej. Oni szukają takiej strony www, która spełni ich oczekiwania, ale poszukują takiego produktu, którym Ty handlujesz, albo takiej usługi, którą Ty oferujesz. Co trzeba zrobić, by jak najwięcej z nich dotarło do Twojej strony internetowe? Pozycjonowanie strony www jest częścią całego zespołu mechanizmów, z którego składa się reklama w internecie. Tworzenie stron internetowych musi uwzględniać te mechanizmy, bo strony www, które nie przyciągają klientów, to generalnie klęska marketingowa. Podobnie, jak obecny Jarocin Festiwal.

Tworzenie stron www musi uwzględniać pozycjonowanie!

My, czyli agencja reklamowa R5 Studio z Poznania, wychodzimy z założenia, że projektowanie stron www musi już u podstaw uwzględniać to wszystko, co potem będzie mieć wpływ na popularność tejże strony internetowej, a tym samym na jej wysoką pozycję w Google. Dlatego też naszą specjalnością są:

  • responsywne strony www, czyli wyświetlające się prawidłowo również na ekranach tabletów i telefonów;
  • szybkie strony www, żeby Twój klient nie uciekł zniechęcony, zanim mu się strona otworzy;
  • estetyczne strony www, bo przecież są one wizytówkami firm i nie mogą przedstawiać złego wizerunku;
  • modułowe strony www, które można wręcz w nieskończoność rozbudowywać nie tylko o nowe treści czy grafiki, ale także o nowe funkcje i narzędzia;
  • wygodne i proste w obsłudze strony www, co sprawia, że Ty, jako właściciel strony internetowej będziesz mieć możliwość bezproblemowego i szybkiego nanoszenia zmian oraz dodawania nowych treści.

A co z pozycjonowaniem strony internetowej? Te cechy, które wymieniliśmy powyżej, to atrybuty nowoczesnej strony www. Mechanizmy Google są tak ustawione, by faworyzować nowoczesne strony internetowe. Reszty dopełniają frazy pozycjonujące, które nakierowują zapytania klientów na konkretne strony www.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony www Jarocin

Ile kosztuje zaprojektowanie i wykonanie nowoczesnej strony internetowej?

Projektowanie stron www nie przebiega szablonowo. Nawet nowoczesne strony www różnią się od siebie budową, bo nie wszystkie wszystkiego potrzebują. Agencja reklamowa R5 Studio to tworzenie stron internetowych dokładnie pod potrzeby Klienta.. Aby jednak dokonać szczegółowej wyceny, musimy dysponować informacjami, które przekażesz nam, wypełniając nasz formularz wyceny.

Darmowa wycena

Czy możemy spotkać się w Jarocinie?

Możemy. Jeżeli masz dobrą kawę :) Agencja reklamowa R5 Studio ma swoją siedzibę w Poznaniu, więc nasz przyjazd jest realny i u Ciebie, na miejscu, możemy omówić szczegóły Twojej strony www. Możemy je także ustalić drogą mailową lub telefoniczną – nie ma to większego znaczenia. Projektowanie stron internetowych dla firm z całej Polski, a także spoza kraju, odbywa się w naszym wykonaniu najczęściej drogą korespondencyjną. Dlatego nie czekaj, dzwoń lub pisz do nas! Agencja reklamowa R5 Studiotworzenie stron www na miarę XXI wieku!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Panele, dodano: 14 maja 2019 | 08:05
firma: R5 studio
Wykonany sklep spełnia nasze oczekiwania w 100%. Bardzo ładny projekt, prace wykonane ...
Przeczytaj opinię
Nick: Adam, dodano: 10 maja 2019 | 14:42
firma: R5 studio
W r5 studio robiliśmy stronę, druk kalendarzy i inne projekty. Współpraca na najwyższym ...
Przeczytaj opinię
Nick: Ewa, dodano: 9 maja 2019 | 22:32
firma: R5 studio
W R5 studio zamawiałam wszystko dla nowej firmy: logo, wizytówki, stronę, ulotki. ...
Przeczytaj opinię
Nick: Maciej, dodano: 9 maja 2019 | 13:49
firma: R5 studio
To już trzecia strona, którą robiliśmy w R5 studio. Zawsze obsługa na najwyższym ...
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

portfolio stron internetowych

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strony internetowe portfolio

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strony www portfolio

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

portfolio sklepów internetowych

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

tworzenie stron internetowych

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strony internetowe realizacje

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strony www Swarzędz

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

portfolio stron internetowych

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.