530 717 916
61 666 06 90
530 777 606

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Tworzenie stron internetowych Września

Strony www dla firm z Wrześni? To muszą być „głośne” strony internetowe!

Września to ciche i spokojne miasteczko… Ale, jak to bywa, „cicha woda brzegi rwie”. Jeszcze w ubiegłym stuleciu to właśnie Września sprawiała, że w całym kraju było głośno. Mało tego: Września gościła w niemal co drugim domu statystycznego Polaka. W jaki sposób? Za sprawą słynnych głośników, produkowanych przez Tonsil. Głośniki z Wrześni oraz strony www, które projektuje agencja reklamowa R5 Studio, posiadają pewną wspólna cechę – nagłośnienie. Nasze strony internetowe wyposażone są w odpowiednie „wzmacniacze”, które sprawią, że o Twojej firmie będzie głośno.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Strony www nagłaśniają firmę!

I dlatego właśnie niektóre firmy mają po dwie, albo i trzy strony internetowe. Im więcej, tym większy rozgłos. Bo co to za firma, o której jest cicho? O której nikt nie słyszał? Skoro Września słynęła kiedyś z głośników, to właśnie we Wrześni przedsiębiorcy powinni wiedzieć najlepiej, że grunt, to porządne nagłośnienie. Strony www, które tworzy agencja reklamowa R5 Studio, są na tyle „głośne”, by informacje o Twojej firmie dotarły do szerokiego grona odbiorców. Uzyskujemy to skutecznymi metodami:

 • tworzymy responsywne strony internetowe (przyjazne dla telefonów);
 • tworzymy szybkie strony internetowe (przyjazne dla nerwów Twoich klientów);
 • tworzymy strony internetowe zoptymalizowane pod kątem SEO (przyjazne dla Google);
 • tworzymy proste w obsłudze i łatwe w rozbudowie strony internetowe (przyjazne dla Ciebie).

I to wszystko sprawia, że nasze strony www nie siedzą sobie cichutko. Są głośne. I dzięki temu Twoja reklama w internecie też jest głośna. Jeżeli jesteś z Wrześni – miasta, które niegdyś nagłaśniało całą Polskę, to takie atuty z pewnością nie są dla Ciebie obojętne.

Co jest „wzmacniaczem” strony internetowej?

Takich wzmacniaczy jest sporo. Na pewno będzie nim szybki i stabilny serwer, który stanowi gwarancję sprawnego funkcjonowania Twojej strony www. Na pewno będą to bogate funkcjonalności Twojej strony internetowej, takie jak:

 • formularz kontaktowy,
 • mapka dojazdowa,
 • integracja strony www z serwisami społecznościowymi (Facebook, LinkedIn, YouTube etc.),
 • slajder,
 • galeria zdjęć.

Ale największym „wzmacniaczem” strony www, który sprawia, że robi się ona naprawdę głośna, jest jej wysoka pozycja w wynikach Google. I taka strona wówczas „trąbi” na całą Polskę: „Halo! Tu Września! Tu jest firma, której poszukujesz!”. Aby uzyskać w rankingu Google wysoką pozycję strony www, trzeba dokładnie znać wymogi i zasady działania mechanizmów pozycjonujących oraz posiadać wiedzę i zaplecze technologiczne niezbędne do osiągnięcia celu. Żaden użytkownik strony internetowej sam tego nie zrobi. Dlatego tworzenie stron internetowych to branża specyficzna i wymagająca. I dlatego my teraz możemy w tym miejscu „rozkręcić nasz głośnik” i zakomunikować:

Halo! Tu agencja reklamowa R5 Studio! Czy Września nas słyszy? To my projektujemy głośne strony www!

I tak to właśnie działa… :)

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Września

A ile kosztuje zaprojektowanie strony www, takiej „głośnej”, specjalnej dla firmy z Wrześni?

Chcesz wiedzieć? To świetnie! Wobec tego wypełnij nasz formularz wyceny strony www, abyśmy mogli przygotować dla Ciebie konkretną odpowiedź. Strony internetowe są bowiem tworami dość złożonymi, o czym powyżej już wspominaliśmy. Ich projektowanie jest także procesem złożonym, a co za tym idzie: wycena Twojej strony www musi się odbyć w oparciu o istotne parametry. Na te parametry złożą się Twoje odpowiedzi, jak też nasze podpowiedzi. Możemy Cię jednak zapewnić, że ostateczna cena okaże się atrakcyjna w proporcji do korzyści, jakie daje posiadanie perfekcyjnie wykonanej strony internetowej oraz reklama w internecie.

Darmowa wycena

Chcesz porozmawiać na temat strony internetowej? Spotkajmy się we Wrześni!

R5 Studio to agencja reklamowa z Poznania. Do Wrześni mamy niedaleko, a poza tym na tej trasie odwiedzamy cyklicznie naszych stałych klientów. Wystarczy więc, że zadzwonisz do nas i możemy umówić się na spotkanie. Do stworzenia strony internetowej osobiste spotkania nie są niezbędne, gdyż wszelkie szczegóły można uzgodnić mailowo oraz telefonicznie. Wykonaliśmy już mnóstwo stron www dla klientów z całej Polski (a także z zagranicy) i w większości przypadków wszystko uzgadnialiśmy drogą korespondencyjną. Tym bardziej więc możemy rozpocząć tworzenie strony www dla Twojej firmy zanim jeszcze poznamy się osobiście. A na kawę oczywiście chętnie wpadniemy :)

Twoja nowa strona internetowa już niebawem może zacząć pracować na Twoją korzyść. Nie każ jej czekać!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Bella, dodano: 5 października 2020 | 22:10
firma: R5 studio
Polecam współpracę z R5 studio. Zamówiłam sklep, po trzech tygodniach prac już sprzedaję :) Szybko, rzetelnie i profesjonalnie.
Przeczytaj opinię
Nick: En Dom, dodano: 1 października 2020 | 07:27
firma: R5 studio
W R5 studio zamówiliśmy różne projekty i stworzenie sklepu internetowego. Bardzo dobra współpraca, szybki kontakt i pomocne podpowiedzi. Specjaliści w każdym calu, polecamy.
Przeczytaj opinię
Nick: Astate, dodano: 30 września 2020 | 14:24
firma: R5 studio
Dziękuję za owocną współpracę, jestem bardzo zadowolona :)
Przeczytaj opinię
Nick: Ania, dodano: 29 września 2020 | 15:23
firma: R5 studio
W R5 studio realizowaliśmy sklep internetowy i różne projekty. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z otrzymanych projektów. Sklep bardzo wygodny w użytkowaniu, dużo bardziej niż KQS, na którym pracowaliśmy wcześniej.
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

portfolio stron internetowych

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strony internetowe portfolio

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strony www portfolio

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

portfolio sklepów internetowych

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

tworzenie stron internetowych

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strony internetowe realizacje

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strony www Swarzędz

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

portfolio stron internetowych

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Wiesz już, że potrafimy robić profesjonalne strony www, ale być może zainteresuje Cię także to, że naszą specjalnością są również sklepy internetowe oraz projekty graficzne.

Tworzenie sklepów internetowych

Chcesz dobrze sprzedawać? Zamów sklep internetowy w R5 Studio! Powodów jest wiele:

Indywidualne dopasowanie

Projektujemy sklepy internetowe dopasowane do każdej branży, do każdego zakresu działania i skierowane do wszystkich klientów, również tych, którzy robią zakupy za pośrednictwem telefonu (sklepy responsywne).

Modułowa budowa

Sklepy internetowe mogą być małe i duże. Możesz zacząć od „kiosku Ruchu”, a dojść do rozmiarów hipermarketu, po prostu rozbudowując sklep!

Bogate funkcjonalności zewnętrzne

Przeliczniki walut, płatności internetowe, mapki, formularze, opinie, blog, czat, zegar i data, programy partnerskie, programy lojalnościowe…

Skuteczne wbudowane funkcjonalności

Usprawniających zamówienia, wysyłkę, kontrolę stanów magazynowych, a także usprawniających działania marketingowe.

Integracja z Allegro

oraz innymi platformami sprzedażowymi – dzięki temu sklepy internetowe potrafią podwoić swoje obroty.

Integracja z Facebookiem

oraz innymi serwisami społecznościowymi – dzięki temu sklepy internetowe nawiązują trwałe relacje z klientami.

Projektowanie sklepów internetowych w R5 Studio to z jednej strony zalety oprogramowania PrestaShop, a z drugiej (a nawet przede wszystkim) nasze doświadczenie, wiedza, praktyka i marketingowe wyczucie.

Projekty graficzne

W agencji reklamowej R5 Studio możesz zamówić projekty graficzne reklam, szyldów, ulotek, katalogów, folderów, wizytówek, papieru firmowego… Czyli generalnie wszystkiego, na co składa się identyfikacja wizualna. I oczywiście nie tylko zamówić, ale przede wszystkim otrzymać produkt najwyższej jakości, uwzględniający najsurowsze wymogi techniczne oraz obowiązujące trendy marketingowe.

Identyfikacja wizualna Twojej firmy musi być niepowtarzalna, intrygująca, budząca zaufanie i dopasowana stylistycznie do branży. W tej kwestii mamy z pewnością takie samo zdanie, dlatego bez wahania możesz zlecić nam:

 • projekt logo/logotypu,
 • projekt ulotki,
 • projekt wizytówki,
 • projekt katalogu,
 • projekt folderu,
 • projekt teczki ofertowej,
 • projekt kalendarza,
 • projekt plakatu,
 • projekt gazetki reklamowej,
 • projekty opakowań.

Jeżeli wciąż jeszcze się wahasz, to po prostu zerknij do naszego portfolio i obejrzyj gotowe projekty, które powstały w R5 Studio. Zwróć uwagę na rozpiętość stylistyczną, a także na praktyczne i estetyczne walory naszej grafiki. Za co jesteśmy najczęściej chwaleni? Głównie za to, że nasze projekty graficzne po prostu podobają się naszym Klientom, a także klientom naszych Klientów (co w sumie jest nawet bardziej istotne).

Projekty graficzne z R5 Studio to projekty, które budzą uznanie!

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.