530 777 606
530 717 916
61 666 06 90

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Projektowanie stron internetowych Zielona Góra

Strony www są jak wino!

Zielona Góra to miasto, które niegdyś było żelaznym punktem w polskim kalendarzu artystycznym, choć Festiwal Piosenki Radzieckiej przywołuje raczej mieszane uczucia :) Festiwalu już nie ma, ale Zielona Góra potrafiła zadbać o swoje miejsce na kulturalnej mapie Polski. Dzisiejsza Zielona Góra to niekwestionowana stolica polskiego winobrania, a na organizowane co roku Bachanalia zjeżdżają się tłumy koneserów najszlachetniejszego trunku świata. I tutaj należy się wielkie uznanie dla lokalnych działaczy. Bo takie miasto jak Zielona Góra nie da się zepchnąć na boczny tor i zawsze znajdzie dla siebie strategię, by przyciągnąć turystów. Jesteś z Zielonej Góry? Potrzebujesz dobrej strony internetowej, która pomoże rozreklamować Twoje towary lub usługi? Historia Zielonej Góry powinna dać Ci do myślenia: trzeba zadbać o promocję! Tak się składa, że obecnie najlepsza promocja to reklama w internecie. I tak się też składa, że R5 Studio to agencja reklamowa, której specjalnością jest tworzenie stron www. Czyli dobrze się składa i jesteś we właściwym miejscu :) A dlaczego strony internetowe są jak wino? In vino veritas – czyli: w winie jest prawda. Strony internetowe także ukazują prawdę. Niekoniecznie o samych produktach czy usługach, bo to akurat można podkoloryzować. Strony internetowe ukazują prawdę o przedsiębiorczości swych właścicieli: czy są na przykład jak Zielona Góra, która zawsze pozostaje na topie, bez względu na trendy czy inne okoliczności.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Tworzenie stron internetowych to tworzenie promocji!

Reklama w internecie jest obecnie największa szansą dla Twojej firmy na rozgłos i popularność. Reklamy telewizyjne, radiowe lub prasowe skierowane są mało precyzyjnie, natomiast reklama w internecie dociera najczęściej do osób zainteresowanych. Samo wykonanie strony www to dopiero połowa sukcesu. Bez drugiej połowy, jaką jest dotarcie do potencjalnych klientów, o żadnym sukcesie nawet mowy nie ma. Dlatego umiejętne projektowanie stron internetowych musi być ukierunkowane na to, by strony www dobrze się pozycjonowały. Aby to osiągnąć, strony internetowe muszą spełniać szereg wymogów, zarówno technicznych, jak i marketingowych. Takie strony www są wówczas nie tylko dostrzegane przez mechanizmy pozycjonujące Google, ale także są windowane wysoko w rankingu stron i dzięki temu wyświetlają się użytkownikom internetu po wpisaniu zapytania w wyszukiwarce. Tak jak Zielona Góra wyświetli nam się od razu, gdy wpiszemy hasło: polska stolica winobrania.

A jak wygląda u nas projektowanie stron www?

Agencja reklamowa R5 Studio z Poznania stosuje prostą zasadę: strony internetowe naszych Klientów muszą osiągać sukces, bo to jest jednocześnie nasz sukces i dzięki temu mamy czym się pochwalić kolejnym Klientom. Logiczne, prawda? Dlatego w naszym przypadku tworzenie stron internetowych nie jest jednym działaniem, a całym zespołem działań, w wyniku których nasi klienci otrzymują:

  • strony www proste w obsłudze i edycji, dzięki czemu ich właściciele nie muszą czekać na serwis z błahych powodów;
  • strony www przystosowane do ciągłej rozbudowy, dzięki modułowej konstrukcji;
  • strony www, które poprawnie wyświetlają się także na monitorach telefonów i tabletów, czyli responsywne strony internetowe;
  • strony www funkcjonujące szybko i bezawaryjnie, dzięki temu, że korzystamy wyłącznie z wiarygodnych i stabilnych serwerów;
  • strony www, których grafika dopasowana jest swą estetyką do branży i jednocześnie posiada walory reprezentacyjne.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Zielona Góra

Projektowanie stron www – ile to kosztuje?

Najczęściej zadawanym pytaniem, z jakim się spotykamy, jest: „ile kosztują strony internetowe?”. To tak, jakby zapytać, ile kosztują samochody, a potem jeszcze zdziwić się, że istnieją droższe i tańsze. Tworzenie stron www jest może odrobinę mniej złożonym zagadnieniem, niż branża motoryzacyjna, ale także posiada swą rozpiętość. Są strony internetowe większe i mniejsze, posiadające mniej lub więcej funkcji oraz narzędzi, a także strony www bogatsze lub uboższe w treść lub grafikę. Aby dokonać rzetelnej wyceny Twojej strony internetowej, musimy poznać Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Dlatego po prostu wypełnij nasz formularz wyceny, a my wówczas przedstawimy Ci naszą ofertę, pamiętając jednocześnie o tym, że dla Klienta z Zielonej Góry musi być to oferta atrakcyjna.

Darmowa wycena

Czy Zielona Góra powinna zamawiać strony internetowe w Poznaniu?

Powinna. Z tej prostej przyczyny, że w Poznaniu zamawiają strony www firmy z całej Polski, a także z zagranicy. Wystarczy zerknąć na nasze portfolio, by pozbyć się jakichkolwiek wątpliwości. Wszelkie ustalenia oraz formalności można załatwić drogą korespondencyjną, a jeśli sytuacja będzie tego wymagać, to możemy oczywiście przyjechać do Zielonej Góry, by omówić z Tobą szczegóły Twojej nowej i niezawodnej strony internetowej.

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Panele, dodano: 14 maja 2019 | 08:05
firma: R5 studio
Wykonany sklep spełnia nasze oczekiwania w 100%. Bardzo ładny projekt, prace wykonane ...
Przeczytaj opinię
Nick: Adam, dodano: 10 maja 2019 | 14:42
firma: R5 studio
W r5 studio robiliśmy stronę, druk kalendarzy i inne projekty. Współpraca na najwyższym ...
Przeczytaj opinię
Nick: Ewa, dodano: 9 maja 2019 | 22:32
firma: R5 studio
W R5 studio zamawiałam wszystko dla nowej firmy: logo, wizytówki, stronę, ulotki. ...
Przeczytaj opinię
Nick: Maciej, dodano: 9 maja 2019 | 13:49
firma: R5 studio
To już trzecia strona, którą robiliśmy w R5 studio. Zawsze obsługa na najwyższym ...
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

portfolio stron internetowych

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strony internetowe portfolio

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strony www portfolio

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

portfolio sklepów internetowych

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

tworzenie stron internetowych

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strony internetowe realizacje

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strony www Swarzędz

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

portfolio stron internetowych

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.