530 777 606
530 717 916
61 666 06 90

biuro@r5studio.pl

R5 Maciej Augustyniak
os. Stare Żegrze 103/10
61-249, Poznań

Pokaż na mapie

Projektowanie stron internetowych Toruń

Gdyby Kopernik tworzył strony www…

…To z pewnością „zatrzymałby” strony internetowe Twojej konkurencji, a „ruszyłby” stronę www Twojej firmy, tak jak „zatrzymał Słońce i ruszył Ziemię” :) Kopernik żył i pracował w Toruniu dawno temu i raczej nie ma co już na niego liczyć. Ale jest agencja reklamowa R5 Studio z Poznania. Nasza specjalność to projektowanie stron www oraz szeroko pojmowana reklama w internecie. Toruń to – jak wiadomo – miasto zaprzyjaźnione z Poznaniem, dlatego też wszystkie firmy z Torunia traktujemy wyjątkowo. Czy tworzenie stron internetowych ma coś wspólnego z badaniem nieba? Trochę ma. Strony internetowe i gwiazdy mają pewną wspólną cechę: jedne są bardziej widoczne, a inne mniej. Gdy spojrzysz w pogodne, nocne niebo nad Toruniem, to bez trudu dojrzysz jasne punkty: Deneb, Wega, Altair… lub zimową porą Syriusz, Procjon czy Betelgeza. Podobnie w Google: otwierasz wyszukiwarkę, wpisujesz słowa kluczowe i wyświetlają Ci się te strony internetowe, które „świecą najjaśniej”, czyli są najlepiej pozycjonowane. W jaki sposób powstają gwiazdy, to w Toruniu zapewne wie sporo osób. A strony internetowe? Otóż tworzenie stron www musi już w założeniu uwzględniać, by świeciły one na firmamencie Google jak najjaśniej i – rzecz jasna – jak najwyżej.

Poznaj nas

Co wyróżnia nasze strony internetowe?

Bogate funkcjonalności w podstawowej cenie

Żadnych dopłat extra za: mobilność stron internetowych, optymalizację SEO, slajder, galerię zdjęć, mapkę, formularz kontaktowy czy integrację z Facebookiem – te funkcje, a także kilka innych – już są wliczone w cenę!

Prosta obsługa

Nasi Klienci nie muszą czekać na serwis w sytuacjach banalnie prostych. Bez trudu nauczysz się wprowadzać nowe treści na swojej stronie internetowej, a także je edytować. Prostota, wygoda i satysfakcja!

Indywidualny projekt

Wszystkie strony www projektujemy pod kątem indywidualnych potrzeb oraz wymagań naszych Klientów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Twoja strona internetowa też będzie wyróżniać się na tle konkurencji.

Łatwa rozbudowa

Modułowa struktura systemu CMS umożliwia rozbudowę strony internetowej o dodatkowe sekcje lub narzędzia (np. katalog produktów, wersja obcojęzyczna strony) w dowolnym czasie: jutro, za rok, za 5 lat – Ty decydujesz!

Szybkość działania

Wszystkie strony www, które tworzymy są szybkie. Muszą takie być – to dla nas jeden z priorytetów. Dzięki temu nasze strony internetowe dobrze się pozycjonują. Twoja strona internetowa także będzie szybka!

Bezpłatna pomoc na zawsze

Zostań naszym Klientem i miej już zawsze bezpłatny dostęp do pełnego know-how. Zawsze służymy swoją wiedzą i wszyscy nasi Klienci to sobie cenią. A informacja potrafi być czasem bezcenna…

Panel CMS

Służy do wprowadzania i edycji treści na Twojej stronie www. Jest wygodny i łatwy w obsłudze, a także posiada czytelny oraz intuicyjny interfejs. Można go też rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Mobilność / responsywność (RWD)

Twoja strona internetowa będzie prawidłowo wyświetlać się na wszelkiego typu urządzeniach, również na telefonach, co pozwoli Ci dotrzeć nawet do trzykrotnie większej liczby klientów.

Tworzenie stron internetowych jest jak wypiek toruńskich pierników

Toruńskie pierniki to wyrób słynny na cały kraj, a także i poza jego granicami. Ich koneserzy nawet z zawiązanymi oczami, gdy raz ugryzą, to od razu wiedzą, czy to piernik toruński, czy nie toruński. Co jest tajemnicą sukcesu? Doskonały dobór składników. Tworzenie stron www to podobna sytuacja: strony internetowe muszą składać się z jak najlepszych i najnowocześniejszych elementów. Strony internetowe muszą też być wyposażone w nowoczesne funkcje, by spełniały zarówno kryteria współczesnego marketingu, jak również kryteria mechanizmów Google odpowiedzialnych za pozycjonowanie. Nasza agencja reklamowa, czyli R5 Studio z Poznania, tworzy strony www w oparciu o profesjonalny system CMS. Dzięki temu, a także dzięki wykorzystaniu wszystkich dostępnych na rynku technologii, nasze strony internetowe posiadają wiele pożądanych cech, gwarantujących dostrzeżenie ich przez roboty Google. To oznacza także, że strony www, które wykonujemy, stoją wysoko w rankingach.

Projektowanie stron internetowych w naszym wykonaniu uwzględnia:

  • RWD (Responsive Web Design) – nasze strony www poprawnie wyświetlają się w każdym urządzeniu z telefonem włącznie;
  • modułowa struktura – nasze strony internetowe można rozbudowywać do dowolnych rozmiarów;
  • szybkość ładowania – nasze strony www osadzone są na szybkich i stabilnych serwerach, gwarantujących ich bezbłędne i bezawaryjne działanie;
  • estetykę wykonania – nasze strony internetowe są wizytówkami swoich firm, pracującymi na ich wizerunek;
  • łatwość w podstawowej obsłudze – nasze strony www nie wymagają każdorazowej wizyty serwisu przy wprowadzania zmian lub przy zaistnieniu drobnych usterek, ponieważ obsługa podstawowych funkcji sterujących jest prosta dla każdego użytkownika.

Powyższe cechy sprawiają, że nasze strony internetowe klasyfikowane są przez roboty Google jako wartościowe i dzięki temu są wysoko pozycjonowane. Naturalnie projektowanie stron www musi uwzględniać także frazy pozycjonujące, dzięki którym konkretne strony internetowe przyporządkowywane są do konkretnych zapytań internautów.

Strony internetowe - więcej informacji

wycena strony internetowej Toruń

Chcesz wiedzieć, ile będzie kosztowało wykonanie dla Ciebie strony www?

To nas bardzo cieszy, że chcesz wiedzieć, bo to oznacza, że wypełnisz nasz formularz wyceny. To nic nie kosztuje, poza odrobiną czasu. Na podstawie tych informacji, które nam przekażesz, wycenimy zaprojektowanie i wdrożenie Twojej strony internetowej. Z pewnością myślisz, czy to nie będzie drogo… Możemy zapewnić Cię, że wykonanie Twojej strony www nie będzie droższe od korzyści, jakie daje reklama w internecie. Bo obecnie internet stał się potęgą reklamy i dlatego posiadanie strony internetowej jest takie ważne.

Darmowa wycena

Czy przyjedziemy do Torunia, by omówić z Tobą szczegóły Twojej strony www?

Toruń to piękne miasto, więc chętnie się wybierzemy :) Ale zaprojektowanie strony www nie wymaga koniecznie „burzy mózgów” i osobistych spotkań. Dosłownie wszystkie kwestie można ustalić drogami telefonicznymi i mailowymi. Tworzymy strony internetowe dla firm z całej Polski, a także z zagranicy. Jest rzeczą oczywistą, że nie wszędzie dojeżdżamy. Najważniejszy jest pierwszy kontakt i ustalenie podstawowych kwestii. Wykonaj pierwszy krok, by profity z posiadania nowoczesnej strony www czerpać jak najszybciej!

Opinie o R5 studio

Mamy duże doświadczenie, na co pracujemy od 2007 roku. Działamy solidnie, mamy stałych klientów oraz partnerów biznesowych, a dzięki właściwemu podejściu zapracowaliśmy z biegiem czasu na bardzo dobre recenzje.

Obok prezentujemy opinie o naszej agencji reklamowej, pochodzące od klientów zlecających nam wykonanie strony www oraz inne prace.

Sprawdź opinie o nas

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: Panele, dodano: 14 maja 2019 | 08:05
firma: R5 studio
Wykonany sklep spełnia nasze oczekiwania w 100%. Bardzo ładny projekt, prace wykonane ...
Przeczytaj opinię
Nick: Adam, dodano: 10 maja 2019 | 14:42
firma: R5 studio
W r5 studio robiliśmy stronę, druk kalendarzy i inne projekty. Współpraca na najwyższym ...
Przeczytaj opinię
Nick: Ewa, dodano: 9 maja 2019 | 22:32
firma: R5 studio
W R5 studio zamawiałam wszystko dla nowej firmy: logo, wizytówki, stronę, ulotki. ...
Przeczytaj opinię
Nick: Maciej, dodano: 9 maja 2019 | 13:49
firma: R5 studio
To już trzecia strona, którą robiliśmy w R5 studio. Zawsze obsługa na najwyższym ...
Przeczytaj opinię

PORTFOLIO, czyli jak prezentują się nasze realizacje

Efektem naszego doświadczenia są nasze prace, które prezentujemy. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie wyeksponować tu wszystkich naszych realizacji, a jedynie ich wąski wycinek.

Zapamiętaj: Agencja reklamowa R5 Studiostrony wwwprojektowanie i tworzenie stron internetowych, a także reklama w internecie. Już wkrótce Twoja strona internetowa może wzbogacić nasze portfolio, dlatego możesz mieć pewność, że wykonamy ją na wysokim poziomie, najlepiej, jak potrafimy.

portfolio stron internetowych

Strona www dla ośrodka wypoczynkowego

Więcej

strony internetowe portfolio

Strona internetowa dla prawnika

Więcej

strony www portfolio

Projekt strony internetowej dla producenta mebli

Więcej

portfolio sklepów internetowych

Sklep internetowy i strona internetowa dla producenta styropianu

Więcej

tworzenie stron internetowych

Stworzenie strony www z branży medycznej

Więcej

strony internetowe realizacje

Strona www dla firmy transportowej

Więcej

strony www Swarzędz

Strona internetowa dla firmy parkieciarskiej

Więcej

portfolio stron internetowych

Sklep internetowy z dywanami

Więcej

Ile będzie kosztować Twoja strona internetowa? Napisz do nas, za to nic nie płacisz.